Společnost Výtahy Bestlift, s.r.o. pro Bytová družstva, Společenství vlastníků jednotek, připravila bezkonkurenční možnost financování pořízení nového nebo revitalizaci stávajícího výtahu ve vašem domě.


Pokud potřebujete provést pořízení, výměnu či rekonstrukci a brzdí vás nedostatek  finančních prostředků máte jedinečnou příležitost vaše plány co nejrychleji a za co nejlepších podmínek ve vašem domě realizovat.


Nabízíme:
- Minimum podmínek na zajištění úvěru
- Flexibilitu
- Transparentnost
- Nízkou úrokovou sazbu
- Minimum podkladů pro schválení
- Snadnou dostupnost


Naše společnost prošla schvalovacím procesem u jedné z největších bank, která se specializuje na financování bytového fondu. Na základě naší vzájemné spolupráce vznikl tento projekt úvěru, kdy naše firma garantuje velice výhodné ceny a vysokou kvalitu provedení všech prací tzv. „na klíč“.

Výtahy jsou koncipovány jako kompletní zařízení s platnými certifikáty a samozřejmě směrnicemi EU, žádná „slepovačka čínsko-česko-evropsko-turecko-a bůhví“ jakého původu.


- s tímto úvěrem s úrokem 1,2 % vlastně ušetříte více při rychlém rozhodnutí, než při postupném šetření prostředků (roční inflace cca 2 %)
- nebojte se, neručíte svým bytem, není nutná žádná zástava
- fixace 5 let nebo po celou dobu úvěru (splatnost až 20 let)
- navržená splátka zahrnuje všechny poplatky, žádné další nejsou
- nejsou zapotřebí vlastní prostředky, ale mohou být
- schváleno je 97 % žádostí


Pro podrobné infomrace o možnostech financování výtahů se obraťte na:

Ing. Ivanku Janovskou,vedoucí obchodního oddělení
+420 724 971 453