Nabídka práce

Momentálně do našeho týmu hledáme kolegu na tuto pozici. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Servisní technik výtahů - mzda 45.000,- Kč
Firma: Výtahy Bestlift s.r.o., Jandova 10/3, Praha 9 - Vysočany (zaměstnavatel)

Základní informace
  • Místo pracoviště: Praha a okolí
  • Pracovní poměr: práce na plný úvazek
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo (na dobu neurčitou)
  • Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
  • Jazyky: čeština
  • Benefity: auto i pro soukromé účely, mobilní telefon včetně dat
  • Zařazení: servisní technik, technika, elektrotechnika a energetika, výroba, průmysl a provoz

Náplň práce
  • provádění oprav, preventivních prohlídek a odborných zkoušek výtahů ve svěřeném rajonu
  • zodpovědnost za dodržování termínů provádění jednotlivých druhů činností
  • komunikace se zákazníky
  • účast na školeních zkušených kolegů

Požadavky
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. (možno bezplatně zajistit v rámci zaměstnání)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Střední odborné vzdělání
  • Manuální zručnost a chuť pracovat
  • Časová flexibilita
  • Praxe podmínkou

Nabízíme
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Přátelský kolektiv a podporu zkušených kolegů
  • Služební telefon
  • Služební automobil k dopravě do/ze zaměstnání
  • Zajištění ubytování
  • Zázemí české společnosti s více než 15 letou zkušeností na trhu
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání
  • Nástup ihned/dohodou

Kontakty